Zdrowy Kręgosłup

Prozdrowotne zajęcia dla wszystkich, którzy odczuwają dolegliwości związane z kręgosłupem, stawami czy menopauzą. Łagodne ćwiczenia uelastycznią, wzmocnią i rozciągną kręgosłup, a także rozluźnią mięśnie, przynosząc wyraźną ulgę i lepsze samopoczucie.

Dziś prawie każdy z nas cierpi z powodu bólów kręgosłupa. Siedzący tryb życia, nieprawidłowa postawa, brak ćwiczeń powodują, że nasz kręgosłup  coraz częściej daje nam o sobie znać. Dlatego nasze zajęcia kierujemy do wszystkich, którzy mają problemy z kręgosłupem, ale też do tych, którzy chcą zapobiegać takim problemom w przyszłości. Tu szczególnie ważna jest profilaktyka. Przygotowany przez nas trening nauczy dobrych nawyków związanych z prawidłową postawą,  wzmocni mięśnie pleców i brzucha, poprawi trawienie. Osobom , które już odczuwają dolegliwości związane z kręgosłupem zajęcia przyniosą wyraźną ulgę. Zlikwidują uciążliwe bóle, nie tylko kręgosłupa, ale też barków, karku i bioder. Co ważne, efekty przychodzą już po  czterech zajęciach systematycznych ćwiczeń.

Na naszych zajęciach wykorzystujemy piłki, wałki, stepy, paski do jogi, ciężarki, które znacznie pomagają wzmocnić  mięśnie grzbietu, brzucha, pośladków i klatki piersiowej. Ćwiczenia są bezpieczne i  proste. Na zajęcia możesz dołączyć w każdym momencie. Zapraszamy i Panie, i Panów.

  • Facebook

Akceptujemy karty

Multisport-Plus---Awers fitprofit
Fitsport Bonus-Style
logo OK