Trening Indywidualny

Program II - Nadwaga

  • Twoja waga nadal mieści się w granicy normy (może odrobinę ją przekracza), jednak wyraźnie czujesz, że twoje ciało nie jest już takie, jak było kiedyś.
  • Jesteś wyraźnie słabsza/ słabszy. Masz wrażenie, że ciało straciło jędrność i zgubiłaś/ zgubiłeś gdzieś swoje mięśnie. Twoja postawa pozostawia wiele do życzenia.
  • Zupełnie brakuje ci kondycji. Ilość schodów w drodze do domu doprowadza cię do palpitacji serca, twój oddech jest  krótki i płytki. Pora na zmiany.
  • Od kilku lat obiecujesz sobie, że całkowicie zmienisz sposób odżywiania. Od czasu do czasu stosujesz drakońskie diety, nie potrafisz jednak zmotywować się do trwałych zmian. Potrzebna ci pomoc.
  • Zdecyduj się na trening indywidualny i stałą współpracę z trenerem.

Jesteś na pograniczu. Jeszcze kilka lat, a niestety  dopadnie Cię nadwaga. Wyraźnie brakuje ci motywacji i nie wiesz od czego zacząć. Rozpocznij ćwiczenia  jak najszybciej – zapobiegaj, to dużo prostsze. W twoim wypadku powrót do smukłej sylwetki i dobrej kondycji będzie trwał dużo krócej niż w przypadku osób otyłych. Potrzebujesz tylko dobrej motywacji i trenera, który popracuje nad twoją samodyscypliną i dietą. Szybko odzyskasz kondycję, jędrność ciała i prawidłową postawę. Nie mówiąc już o dobrym samopoczuciu. Dzięki treningowi  indywidualnemu nie będziesz też tracić czasu na niepoprawne wykonywanie ćwiczeń, a ja – twój trener zadbam o twoją motywację i dietę.

Twój program zawiera: analizę możliwości ruchowych, analizę możliwości psychologicznych (determinacja, obecna sytuacja życiowa, możliwości czasowe itp.), analizę wyników badań laboratoryjnych, określenie celu, określenie czasu realizacji celu, wizualizację celu, przygotowanie planu treningowego, przygotowanie i pomoc we wdrożeniu zmian w dotychczasowym sposobie odżywiania, prowadzenie treningów programowych,  monitorowanie wagi i wymiarów, bieżące modyfikowanie poszczególnych elementów programu na twoje indywidualne potrzeby i możliwości.
  • Facebook

Akceptujemy karty

Multisport-Plus---Awers fitprofit
Fitsport Bonus-Style
logo OK