Joga

Hatha Joga

Klasyka. Złoty środek na dobry stan ciała i ducha. Joga pozwala się odprężyć i wyciszyć, a  jednocześnie znakomicie kształtuje i rzeźbi sylwetkę, wzmacniając ciało. Zajęcia dla wszystkich pań, które w zdrowiu, harmonii i w  gibkim ciele chcą dożyć stu lat.

 Joga od jakiegoś czasu jest jedną z najbardziej popularnych form aktywności fizycznej. Dla jednych stanowi sposób na elastyczne, smukłe ciało, innym daje wyciszenie i relaks. Przede wszystkim jednak to filozofia życia, prastary system wywodzący się z Indii, który łączy ćwiczenia fizyczne – pozycje tzw. asany, ćwiczenia oddechowe (prana jama) oraz ćwiczenia relaksacyjne. Systematyczna praktyka przynosi ulgę w różnych dolegliwościach fizycznych– znakomicie działa na napięte mięśnie, bóle stawów czy kręgosłup, zbawiennie też działa na stres, prawie zupełnie go niwelując. Praktykowanie jogi daje niebywałe efekty – ciało jest mocne i sprężyste, a umysł skupiony i skoncentrowany. Znika napięcie, ustępując koncentracji i harmonii.

Jogę może ćwiczyć każdy bez względu na kondycję fizyczną i wiek. Tu liczy się przede wszystkim systematyczność i uważność. Nie ma miejsca na pośpiech i rywalizację. Każdy ćwiczy w ramach swoich indywidualnych możliwości i tylko dla siebie. Serdecznie zapraszamy na zajęcia.

  • Facebook

Akceptujemy karty

Multisport-Plus---Awers fitprofit
Fitsport Bonus-Style
logo OK