Trening Indywidualny

Program III - Po ciąży

  • Twój maluch rośnie zdrowo, jednak ty po urodzeniu dziecka jesteś wyraźnie słabsza. Nie przespane noce, ilość obowiązków sprawia, że nagminnie dopada cię zmęczenie i nie masz motywacji do działania. Pora pomyśleć o sobie.
  • Twój kręgosłup jest wyraźnie osłabiony, coraz częściej odczuwasz dolegliwości związane z noszeniem dziecka, pochylaniem się nad kołyską/ łóżeczkiem i  wózkiem.
  • Masz wrażenie, że twój czas się wyraźnie skurczył i nijak nie ma w nim miejsca na twoje osobiste potrzeby. Twoje ciało nie wygląda już tak jak przed ciążą, kondycja wyraźnie osłabła, nie masz jednak czasu pomyśleć o sobie. Najwyższy czas na zmianę.
  • Nagminnie podjadasz, systematycznie obiecując sobie zmianę sposobu odżywiania. Twoje samopoczucie ciągle się pogarsza. Potrzebna ci pomoc i motywacja.
  • Zdecyduj się na trening indywidualny, twój trener pomoże ci odzyskać smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie.

 

Macierzyństwo wywraca świat do góry nogami. Kiedy przychodzi na świat dziecko, nadal najwięcej do zrobienia będziesz miała ty. Karmienie, noszenie malucha na rękach, pochylanie się nad łóżeczkiem, a oprócz tego zwyczajne obowiązki, takie jak pranie, sprzątanie, prasowanie. Musisz zadbać o siłę, o swój kręgosłup, a także wzmocnić mięśnie posturalne i mięśnie rąk. Pamiętaj też o swoim samopoczuciu, które bardzo często schodzi w tym czasie na drugi plan. Trening pozwoli ci wrócić do dawnej sylwetki, wzmocni ciało i sprawi, że wyraźnie lepiej się poczujesz. Nie musisz też martwić się o swojego malucha, ponieważ masz możliwość przychodzić na treningi razem z nim. Twój trener jest kobietą i mamą dwójki dzieci. Pomogę ci wrócić do dobrej formy po porodzie.

 

Twój program zawiera: analizę możliwości ruchowych, analizę możliwości psychologicznych (determinacja, obecna sytuacja życiowa, możliwości czasowe, w przypadku młodych mam szczególnie ważne), analizę wyników badań laboratoryjnych, określenie celu, określenie czasu realizacji celu, wizualizację celu, przygotowanie planu treningowego, przygotowanie i pomoc we wdrożeniu zmian w dotychczasowym sposobie odżywiania, prowadzenie treningów programowych,  monitorowanie wagi i wymiarów, motywowanie partnera w okresie kryzysowym, pomoc w opiece nad dzieckiem w czasie treningu, bieżące modyfikowanie poszczególnych elementów programu na twoje indywidualne potrzeby i możliwości.
  • Facebook

Akceptujemy karty

Multisport-Plus---Awers fitprofit
Fitsport Bonus-Style
logo OK